o nas

Quera Group jest to zespół ludzi specjalizujących się w obsłudze różnych gałęzi rynku promocji.

Quera Promotion specjalizuje się w promocji sprzedaży, wsparciu sprzedaży oraz zaawansowanym zarządzaniu i koordynowaniu akcji promocyjnych.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem w dziedzinie sprzedaży i jej promocji.

Centrala firmy mieści się w Warszawie, a dzięki rozbudowanej strukturze terenowej wyspecjalizowanych koordynatorów działamy na terenie całej Polski.

Posiadamy własną strukturę logistyczno-transportową oraz zaplecze magazynowe w najbardziej strategicznych miastach w Polsce.

Do dyspozycji oddajemy Państwu bazę hostess, promotorów oraz merchandiserów, pracujących w terenie pod nadzorem koordynatorów i supervisorów.

Nasi współpracownicy spełniają podstawowe kryteria umożliwiające przystąpienie do pracy (predyspozycje, doświadczenie, książeczka Sanepidu, znajomość języków obcych).

Specjalizujemy się w promocji, wsparciu sprzedaży a także w zaawansowanym zarządzaniu i koordynowaniu akcji promocyjnych. Możemy Państwu zaoferować usługi, które są najlepszym rozwiązaniem na osiągnięcie sukcesu. Nasza agencja promocji pomoże Państwu na każdym szczeblu akcji promocyjnej.

Wykorzystanie w akcjach promocyjnych narzędzi takich jak: Hostessy, Tajemniczy Klient, Merchandising, korzystnie wpływa na Państwa sukces i budowanie wizerunku Waszej firmy.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, a także bogate zaplecze techniczne, dzięki czemu nasze usługi są zawsze na najwyższym poziomie. Do Państwa dyspozycji oddajemy bazę hostess, animatorów, promotorów, prezenterów, oraz merchandiserów.

Nasza agencja hostess dokładnie poznaje oczekiwania Klientów, a następnie wychodzi im naprzeciw. Wszystkie polecane przez nas hostessy są doskonale przygotowane do obsługi wszelkiego rodzaju imprez i akcji promocyjnych. Każda hostessa wyróżnia się bardzo dobrą prezencją, wysoką kulturą osobistą, pracowitością a także punktualnością i profesjonalizmem.

Hostessy to nie tylko niezawodność w osiągnięciu zamierzonego celu, to również najlepszy „chwyt" marketingowy. Bowiem doświadczona hostessa wie, jak przyciągnąć klienta i zwrócić jego uwagę na promowany produkt.

opinie o nas

CERACITY
"Wybraliśmy agencję QUERA GROUP z uwagi na skuteczność oferowanych rozwiązań i poczucie bezpieczeństwa, gdyż agencja realizowała duże projekty marketingowe dla wielu znanych marek. Zależało nam by mieć pewność, że realizowane działania będą skuteczne i zgodnie z wymaganiami."
Beauty4ever
"Jako Prezes firmy Beauty4ever zdecydowałam się na wybór agencji interaktywnej Quera Group, ponieważ istotna była dla mnie współpraca z innowacyjną firmą oraz poczucie bezpieczeństwa w bardzo ważnym momencie przygotowań do otworzenia nowej filii gabinetów. Zaufałam Quera Group, ponieważ nasze badania wskazywały, że firma ta może spełnić nasze oczekiwania odnośnie zbudowania atrakcyjnej i nowoczesnej strony internetowej oraz kompleksowej obsługi w zakresie e-marketingu. Polecam usługi Quera Group wszystkim firmom, dla których ważna jest współpraca ze sprawdzonym partnerem oraz pewność, że zastosuje on nowoczesne rozwiązania dopasowane do potrzeb danej firmy."